Efectiv Elevi Scoala Gimnaziala Tipar

Clase Secţia Română

Ciclul Prescolar Romana

  1. ggggggggg
  2. ggggggggg
  3. ggggggggg
  4. ggggggggg

Ciclul Primar Romana

Profesor –  CORNELIA  GAJAC

  1. BACOȘ DARIUS IOAN
  2. LAȚCU ANDREEA LARISA
  3. JABA VASILE-ADRIAN
  4. HOVANEȚ REBECA NICOLETA
  5. PLOSCARU GEORGE VALENTIN
Profesor –  CORNELIA  GAJAC

  1. BONCZ IMRE DOMINIK
  2. CHINCHIȘAN DUSTIN NIKOLAS
  3. DULOVEȚ ANDREI
  4. GAL ANITTA ALEXANDRA
  5. HANAS ANDRADA ȘTEFANIA
  6. TAMAȘ TIMEA
Profesor –  CORNELIA  GAJAC

  1. CUREC JENNIFER-MARIA
  2. MARCU DAVID-IULIAN
  3. MĂRCUȚ IULIAN-ADRIAN
  4. PASCU MARIA
  5. PELI ȘTEFAN-MATEI
  6. SKIPALA CARINA
  7. ZUZEAC MIHAELA-ARIANA
Profesor – MAGER ANNAMARIA

  1. DULOVET STEFANIA- MARIA
  2. GYARMATI ALEXANDRA ROMINA
  3. LAZAR IONUT CATALIN
  4. MOT ARIANA- KARINA
  5. SZELL HENRIETTA ELISABETA
Profesor – MAGER ANNAMARIA

  1. DANILA ANDREI NICOLAE
  2. DEACANU CARINA NATALIA
  3. HANDIC NICOLETA ANDRA
  4. VEZER MATEI
  5. ZUZEAC DAMARIS MARIA

Ciclul Gimnazial

Profesor – Vidican Lavinia 

  1. ADAM ALEX
  2. BOCU DANIEL IONUT
  3. BUSTEA CARMINA ALEXANDRA
  4. HAMZA MONICA
  5. HAMZA REBECA
  6. HAMZA SEBASTIAN
  7. HANC ALISSIA PATRICIA
  8. KASZANYI SORINA-ADELINA
  9. KELLER HELMUTH-DAMIAN
  10. KOLOMPAR BIANCA-IULIANA
  11. KOLOMPAR NOEMI
  12. KOVACS RINATH-SZILVESZTER
  13. LATCU BELA LORAND
  14. LINGURAR JOSZEF
  15. MAKAI IOSIF-DAVID
  16. MODA DENISA
  17. OTVOS IMRE KRISZTIAN
  18. OTVOS ZSOLT
  19. SANTA MAXIMO-ROBERTO

Prof. – Ana Balint

  1. Bachesz Natalia-Eva
  2. Deacanu Claudiu-Ciprian
  3. Gal Monica-Irina
  4. Kolompar Elena
  5. Kolompar Gabriel
  6. Kolompar Mihai
  7. Kope Alexandru-Ioan
  8. Moda Kinga
  9. Patkan Daniel-Adrian
  10. Poczo Sebastian-Gheorghe
  11. Rezmuves Adolfo-Gabriel
  12. Rezmuves Sandor-Iosif
  13. Troiak Andrei-Valentin
  14. Zsori Larisa-Geanina

Profesor – BORBELY FRANCISC

  1. BOCU CALIN NICOLAE
  2. GAL DEZSO GABRIEL
  3. GROZA DANIEL ANDREI
  4. HAMZA OLIVER LUDOVIC
  5. HANC TIMEA CRISTINA
  6. KOLOMPAR ALIN
  7. KOVACS GABRIELLA
  8. MARCU RALUCA MIHAELA
  9. PATKANY GILBERT ROMEO
  10. PODHORA ANDREI
  11. SANTA CRISTINA ROSALINDA
  12. STANILA CRISTINA MARIA
  13. VALEA EMANUEL
  14. TINKA GYURKO

Prof.    Rus Ciprian

  1. Bachez Esperanza-Janet
  2. Bortes Claudiu
  3. Csibi Peter
  4. Dombi Liliana
  5. Gal Attila
  6. Hamza Larisa-Monica
  7. Hanc Sebastian- Raul
  8. Kolompar Albert-Dominik
  9. Kolompar Iosiv
  10. Kovacs Vivien
  11. Lingurar Liviu
  12. Moda Atilla Samuel
  13. Novac Bella
  14. Ploscaru Andreea- Diana
  15. Rezmuves Adela
  16. Szabo Beatris
  17. Vezer Mihai-Daniel

Clase Secţia Maghiara

Ciclul Prescolar Maghiara

Prof. – Curec Rita

  1. KOLOMPAR CRISTIAN
  2. HAMZA NOEMI LENKE
  3. POCZO RAHELA
  4. REZMUVES ALESIA
  5. MAKAI VANESA
  6. DOMBI VANESA AMANDA
  7. BACHESZ FABIAN
  8. DOMBI MARIA
  9. DOMBI PIROSKA AGI
  10. IOVANOVICI ALESSIA
  11. CSEPREGI VICTOR
  12. KOLOMPAR SANDOR EMANUEL
  13. KOLOKMPAR BENI DANIEL
  14. KOLOMPAR IASMINA
  15. POCZO MIRIAM SIFORA
  16. PATKAN JANOS DENIS
  17. BALAZS ROBERT NIKOLAS
  18. POCZO DANIEL
  19. JEREMIAS FILIP BOBY

Ciclul Primar Maghiara

Prof. – Borsos Ana Maria

  1. CALAU MARCUS-OCTAVIAN
  2. GAL KITTY-EVELIN
  3. HAMZA ERIKA
  4. IUHASZ STEFANIA-DINORA
  5. KASZANYI CRISTIAN
  6. KOLOMPAR NATASA-HENI
  7. KOLOMPAR REBEKA ABIGEL
  8. MODA ATTILA- EDUARD
  9. POCZO RAFAEL
  10. SANTA NICOLAS-VICTOR
  11. SZILAGYI VALENTIN-GABRIEL

Prof.  DEMETER ENIKO

  1. DOMBI RAUL-MANUEL
  2. FODOR KINGA
  3. HAMZA EVELINA
  4. KASZANYI CSILLA-ZSUZSI
  5. KOLOMPAR IOSIF
  6. POCZO IZABELA-BEA

Prof.  DEMETER ENIKO

  1. DOMBI ENDRE
  2. DOMBI JOZSEF
  3. LINGURAR ELEMER KRISZTOFER
  4. PATKAN MARIA-IULIANA
  5. POCZO ADAM TIBERIU
  6. POCZO EMANUELA-NAOMI
  7. RESZEG ENIKŐ
  8. SANTA ANAMARIA ANTONELA
Prof.  DEMETER ENIKO

  1. BACHESZ ALEANDRO MARCOS
  2. BALAZS ZSOLT
  3. HAMZA ANGELA
  4. HAMZA IOSIF DAVID
  5. KOLOMPAR CAROL ALEX
  6. KOLOMPAR TOBIAS
  7. MAKAI KRISZTIAN NORBERT
  8. MODA ISMAIL
  9. SANTA GYONGYI
Prof.  DEMETER ENIKO

  1. BACHESZ STEFAN-MIHAI
  2. HAMZA AURELIA-DENISA
  3. HIZO  JOZSEF- ATTILA
  4. KOLOMPAR FERENC ADAM
  5. KOLOMPAR GELU -IULIU
  6. KOLOMPAR MIRABELA
  7. NOVAC ANITA
  8. POCZO EMANUEL
  9. REZMUVES JOSE- ARMANDO
Învăţământ Program Elevi Efectiv Total Elevi
Învăţământ preşcolar Program normal 47 Elevi
Învăţământ Primar Program normal 99 Elevi
Învăţământ Gimnazial Program normal 64 Elevi
210 Elevi
Numar posturi didactice Numar posturi didactice auxiliare Numar posturi nedidactice Total posturi
16,47 0,25 2,50 19,22

SERVICIUL PE SCOALA SEM I,  ANUL ȘCOLAR 2019-2020

SERVICIUL PE SCOALA SEM II,  ANUL ȘCOLAR 2019-2020

TEL VERDE : 0800816257 în intervalul orar 8:00-16:00, de luni până vineri